Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Pewnie nigdy.
Za dużo niepewności co tego, ile faktycznie odzyskają obligatariusze. Raczej KNF nie pozwoli na odwieszenie, w takiej sytuacji.
Ale teoretycznie, jeżeli spółka wznowi regularne raportowanie i zaczną się spłaty obligacji, to wtedy jest na to jakaś szansa - obligacje zapadają w 2021, także jest na to czas.
Inna sprawa, że sporo osób (w tym np. ja) zgłosiło obligi do przedterminowego wykupu i nie da się nimi i tak handlować (są zablokowane na rachunku maklerskim).