Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Krzysztof Kostowski: Do PLW zgłasza się wiele zespołów, a te które mają w planach gry taktyczne i strategiczne zapraszamy do rozmowy z zarządem CFG. Struktura CFG jest dostosowywana obecnie do standardów panujących w spółkach grupy PLW, a tematyka spłat pożyczek do PLW oraz innych akcjonariuszy jest przedmiotem umowy z lat poprzednich, za realizację której odpowiada obecny zarząd. Nie rozumiem też pytania o wygaszaniu aktywności spółki i nie zatrudnianiu ludzi. Zgodnie z raportami ze stycznia, z zespołu CFG odeszli wszyscy developerzy. Nowy zarząd rozpoczyna działalność od stanu zero developerów, więc jak można wygaszać, zespół którego nie ma? Dalsze raporty wspominają o nowych zespołach i staraniach zarządu w celu podpisania z następnymi developerami umów na kolejne edycje gier CFG. Dwa wewnętrzne zespoły CFG tworzą kolejne badania rynkowe, celem wprowadzenia do produkcji gier, które spotkają się z zainteresowaniem graczy. To oznacza wydawanie kilku gier rocznie warto trzymać akcje