~elek

Elemental jest warty 2 zł tylko czekają aż Drobnica odda po 1,32-1,34 i wtedy będą wzrosty do 25.04 do ogłoszenia wyników może być stagnacjia aczkolwiek widać to już po kursie że ,,on " nie może utrzymać kursu bo i tak każdy rozumie że MUSI być północ i nie oddaje a sam do siebie długo nie pogra.Przed wynikami swojaki już będą podbierać bo będzie za duża pokusa.Nie oddajemy !!! Czekamy

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.