Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Umowa z inwestorem przewiduje emisję obligacji o wartości nominalnej 100 000 zł zamiennych na akcje spółki. Obligacje będą oferowane w 17 transzach. Cena zamiany obligacji dla jednej akcji wynosić będzie 90 proc. wartości najniższej dziennej średniej ceny ważonej wolumenem akcji Spółki określonej na podstawie kursu akcji z dziesięciu dni sesyjnych. Inwestorowi zostaną również przydzielone warranty subskrypcyjne zamienne na akcje. Warranty będą przyznane nieodpłatnie i każdy z nich uprawniać będzie do objęcia jednej akcji po cenie emisyjnej wyliczonej jako 150 proc. z niższej ze wskazanych trzech wartości: (i) 1.3865 zł, (ii) ze średniej arytmetycznej kursów akcji ze średnich, dziennych cen ważonych obrotami z transakcji sesyjnych GPW z 15-stu dni sesyjnych poprzedzających zawarcie umowy lub (iii) ze średniej arytmetycznej kursów akcji ze średnich, dziennych cen ważonych obrotami z transakcji sesyjnych GPW z 15-stu dni sesyjnych poprzedzających dzień emisji warrantów subskrypcyjnych.