muaddibb

Ale to jest tak, że to co zarobisz na kółkach (grosze przy takiej ilości) to stracisz bo sprzedaż za te 9.50 kiedy będzie na drugi dzień wystrzał od razu + 10%. Koleś wejdzie +10% potem na drugi dzień zobaczy otwarcie na minusie i sprzeda ze stratą. A potem znowu w górę i tak się wypstryka. Albo w ogóle nie wejdzie i straci okazję na + 20-30% w ciagu kilku dni. Pamiętam ludzi na BTC jak kółka robili i potem pluli sobie w brodę bo sprzedali przed głównym wybiciem ;) i kiedy kupili? Kiedy już ich krew zalewała, że przespali to - czyli weszli po 20k kiedy był szczyt.

Ktoś na Cigu ostatnio tak miał - pisał, że czemu nie kupił za 1zł, że teraz kupi itd. Widział, że Cig ciągle w górę to kupił po 1.10. Jak to się skończyło to wystarczy spojrzeć na kurs :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.