Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
wtorek 19 lutego 2019
Rzut oka na wykres w interwale 60 minutowym.
Interesuje mnie odcinek od 11.02 z kursem maksymalnym na 9.13 do dnia dzisiejszego czyli do wtorku 19.02.
Jest to więc dni osiem, co jak wiecie wszyscy jest liczbą F
Jeśli tak, to teraz bliżej się przyjrzę, co się działo przez te dni, na świecach godzinowych.
Przyjmuję, że ruch od poziomu 9.13 to korekta.
Fala pierwsza do poziomu 8.02 to fala A
Fala a fali B składała się z trzech fal i doszła do poziomu 8.65
Fala b fali B zawsze składa się z trzech fal i była korektą prostą
Fala c fali B jak zwykle miała 3 fale
Fala C miała fal pięć.
Reasumując
Jest to korekta płaska ABC w której fala A ma 5 fal, cała fala B była korektą płaską
a fala C ruchem pięciofalowym. Całość to korekta płaska w której
Fala C nie schodzi poniżej dna fali A
Ruch ten pomału dobiega końca.
Zakładam, że zakończy się w dniu jutrzejszym.
Jeśli tak się nie stanie, to następny mój scenariusz zakłada formacje Butterfly.
Pozdrawiam
ck