~123

tak naprawdę to w dalszym ciągu możliwych jest wiele scenariuszy w tym teoretycznie te nie pożądane przez drobnych akcjonariuszy.

choć wiele wskazuje na to że najgorsze za nami to zwracam uwagę na słabe wyniki sprzedaży, wysoki poziom kosztów jednostkowych finansowania długu i opóznienia w realizacji inwestycji i co najgorsze w dalszym ciągu wysoki/ bardzo wysoki poziom zadłużenia. a same wyniki za 2018r raczej bez rewelacji.

zwracam też uwagę na następującą koincydencję: wyniki za cały 2018r ogłoszonę będą 14.03.2019r natomiast walne dzień pózniej 15.03.2019r..

ważna będą wstępne wyniki finansowe za 1-szy kwartał 2019r w tym ilość mieszkań przekazana do użytkowania w 1-szym kwartale 2019r, a te podane zostaną na początku kwietnia natomiast same wyniki w maju.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.