~Barcelona

Chodziku, czytam Twoje wpisy od ponad roku i jestem (jesteśmy z moim klonem) zainteresowani treściami, które tu prezentujesz.
Budzisz zatem skrajne emocje - od naszych j.w. - do skrajnych - aż boję się je cytować. Podoba mi się Twój rzadki upór - moim zdaniem uzasadniony, bo wsparty teorią, której (sic!) nikt tu nigdy nie zanegował, a niektórym zapaliła sie lampka, że może technika to jest jakis wskaźnik decyzyjny. Teraz przykre - dla większości prywatnych inwestorów opowieści o wykresach, punktach w i o jest totalną pomyłką - wystarczy zapytać ile to jest dwa do trzeciej - ciśnie mi się na usta, że sześć. Jestem przekonany, że Twoja książka ma wartość - przecież chciałem kupić pierwszy egzemplarz z dedykacją - podałem nawet cenę. Ale na miły Bóg! Uprość te wywody,
albo zmień audytorium, bo tutaj rzucasz ziemniaczane sadzeniaki na Saharze. Inna sprawa, że po etapie świadomej niekompetencji , nie da się ukryć, że dzięki chodziku polonezu, zacząłem rysować kreski, z niezłym skutkiem. Dzięki i pozdrawiam.
P.S. F the recesja. Mamy stop losy :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.