~olo

No właśnie tu się wałkuje każdy temat codziennie ten sam jakby ludzie mieli skleroze. A że Kostek wyprowadzi firme, a że urośnie do 10,50 zł, a że raport będzie super. No już dzisiaj stwierdzenie, że nie podbijają kursu bo jakby podbili to może oznaczać zły raport i podbitka pod wywalanie. A jak się okaże, że nie zbierają bo w raporcie niczego szczególnego nie będzie i runie to wszystko na niższe poziomy? Też wisze na haku ale takie perfidne naganianie na wzrosty lub spadki to już przesada a tym bardziej, że muaddibb i inni, pewnie ty też tokio, myślisz i piszesz jak chcesz żeby to wyglądało. I co prezes Kostek cudotwórca? Złapałem z kilkoma osobami kontakt, które pracowały nad PD i wiem, że mieli umowe do konkretnej daty, umowa wygasała i koniec. Moim zdaniem nie było jakiejś super, zgranej ekipy tylko każdy miał przydzielone zadania. Po skończeniu do widzenia, dziękujemy Pani/Panu za współpracę, o to wypłata. Z drugiej strony patrząc to ktoś na tej panice zarobi, takie sytuacje się wykorzystuje do końca. Nie wierze już w jakieś fundy i to że gruby czy prezes któryś tam z kolei, który będzie, zbiera akcje bo on właśnie chce uratować spółkę, a jak zbierze tone akcji to mu ludzie zaufają i bedą razem z nim ładować do wora. Czuje, że zostaniemy wycyckani z pieniędzy. Nikt ci nie pomoże, bo giełda obarczona jest ryzykiem i sami się na to piszemy. Kółeczka nas czekają, info-podbitka-wywalanie-info podbitka-wywalanie. Oby podbitka wyżej żeby poczuć grunt pod stopami i zejść z haczyka.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.