~anal1

Kowollik ma bardzo niskie prognozy w porownaniu z programen motywacyjnym spolki (Dokument informacyjny, str. 79). To raczej dobrze. 2018: - Przychody: PLN 4,6 mln (program motywacyjny: PLN 6,8 mln) - EBITDA: PLN -0,5 mln (PLN -0,5 mln) 2019:
- Przychody:  PLN 9,51 mln (program motywacyjny: PLN 15,4 mln)
- EBITDA:  PLN 2,3 mln (PLN 5 mln) 2020:
- Przychody:  PLN 17,3 mln (program motywacyjny: PLN 25,6 mln)
- EBITDA:  PLN 5,2 mln (PLN 11,5 mln) 

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.