~xxx

Kto wywala macie ? https://www.bankier.pl/wiadomosc/Fundusze-Quercus-TFI-maja-mniej-niz-5-proc-akcji-Solara-7637141.html Fundusze Quercus TFI mają mniej niż 5 proc. akcji Solara
2019-01-15 15:34

AA+A+

Fundusze zarządzane przez Quercus TFI zmniejszyły zaangażowanie w akcje Solar Company do 4,81 proc. - podała spółka w komunikacie.
Przed sprzedażą akcji fundusze miały łącznie 5,01 proc. walorów spółki.

Zawiadomienie dotyczy łącznie funduszy: Quercus Parasolowy SFIO, Quercus Global Balanced Plus FIZ oraz Quercus Absolute Return FIZ. (PAP Biznes)
kuc/ osz/

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.