Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
1 Napisz ile Kosa pogonil swoich akcji w rynek i czemu to zrobił skoro ma być tak super? 2. Odniose się do głównego postu gdzie pełno manipulacji. Mianowicie temat gnv. Dwie spolki ktore praktycznie nic nie robią wymienily się akcjami. Koleś pisze że warunkiem udanego debiutu gnv jest wysoki kurs t2p. A słyszał ten koleś o nieudanych debiutach? Dodam z w gnv ponad 60 mln akcji ma Kosa. Zróbcie mu 1 zl na gnv. Za friko miał akcje w t2p, przekorwertowal na gnv a Wy kupujecie od typa i t2p i pewnie będziecie lykac gnv. 3. I uwaga!!! To wszystko reklamowane przez tutejszych znawców giełdy którzy kierują się maksymą kupuj plotki i sprzedawaj fakty :) czy ta maksyma ma zastosowanie do spółki bez przychodów za ostatni raportowany kwartał? 4. Jeszcze dodam że nazwa pging robi wrażenie ale twierdzenie że termika jest w wig20 to śmieszne. Poza tym ta umowa jest martwa póki termo jest martwe. Zwłaszcza że t2p celowalo we Włochy i Chiny? 5. Czekamy na umowę gdzie tajemniczy klient kupuje urządzenia za grube miliony od Spółki z małym warsztatem :) 6. I zadanko. Na podstawie majątku, działalności i wyników czekam na przybliżone wartości kapitalizacji jaka powininny mieć t2p i gnv.