Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Przełomowy rok Cognoru. Co dalej?
Krzysztof Zoła, dyrektor finansowy i członek zarządu Cognor Holding, będzie gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”. Start o godz. 12.00.
Grupa Cognor w 2018 r. dokonała refinansowania wysoko-oprocentowanych obligacji środkami pochodzącymi z kredytu bankowego. Znacząco zmniejszyła koszty finansowe. Istotnie poprawiła też wyniki z działalności operacyjnej. Agencje podwyższyły jej ratingi.
Dyrektora Krzysztofa Zołę poprosimy o podsumowanie 2018 r. Jaki to był rok dla grupy? Zapytamy o inwestycje, które będą rzutować na wielkość i jakoś produkcji w kolejnych latach. Porozmawiamy o planach i strategii na ten rok, o szansach i zagrożeniach (m.in. ceny prądu) oraz o koniunkturze na rynku wyrobów stalowych i oczekiwanych wynikach. Czy będzie dywidenda? Czy kurs akcji oddaje perspektywy i potencjał grupy?
... czekamy wszyscy z niecierpliwością na dalszy ciąg opowieści jak jest dobrze, tylko kurs giełdowy Cognora nie do końca to jeszcze odzwierciedla.