Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2018-11-27 o godz. 14:15 ~odpowiadam napisał(a):
> Jeśli nie wywiążą się z tego co mi odpowiedział to prześlę skan maila, a tymczasem czekamy do piątku. Nie bądź taki sarkastyczny, bo jaki w tym cel?
Chyba jednak zamiescisz skan maila, jesli oczywiscie go masz,przykre,wcale sie nie ciesze,nie jest to w moim interesie.Pewnie zaraz odezwie Nikopicia jak wyjdzie z obory