~UWAGA

Ktos wielki wysilek i zdemaskował tego Pana oto całe sledztwo z dowodami:
Jak ktos nie chce czytac to w skrtocie, gosc kreuje sie na wielkiego inwestora obracajacago milionami a okazuje sie ze to marny studencina mieszkajacy w bloku z wielkiej plyty:

Pomyślałem, że warto byłoby przyjrzeć się uważnie klinice wymienionej w poniższym artykule:
https://independenttrader.pl/jak-wyleczyc-nieuleczalne.html

Znajdujemy tu adres internetowy: www.ccsvi-clinic.com, a niżej, w komentarzu Tradera, wymieniona jest Fundacja Droga ku zdrowiu KRS: 0000657248, NIP: 8883128167.

Zacznijmy więc od strony internetowej kliniki.

Tutaj: https://ccsvi-clinic.com/pl/o-klinice możemy się dowiedzieć, że "Każdy pacjent jest uczestnikiem większego, wieloletniego badania klinicznego (protokół badania zaaprobowany przez Komisję Bioetyczną)[...]" Komisję bioetyczną, ale którą? Autor starał się uniknąć podawania szczegółów, więc nie wymienił z nazwy tej konkretnej, być może dlatego, aby komuś nie przyszło do głowy sprawdzenie wiarogodności tej informacji.

Poniżej można znaleźć informacje o wszystkich dwudziestu czterech Komisjach Bioetycznych działających w Polsce:
https://www.nil.org.pl/__data/assets/pdf_file/0005/125078/Wykaz-Komisji-Bioetycznych_2018.pdf

Warto wspomnieć, że pod adresem wymienionym na stronie kliniki: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Ośrodek Badawczo-Rozwojowy, ul. Kamińskiego 73A, 51-124 Wrocław nie działa żadna z wymienionych wyżej Komisji Bioetycznych.

Dalej możemy przeczytać: "Program opracowany przez naszych specjalistów, obejmujący diagnozowanie i terapię niewydolności żylnej jest najbardziej zaawansowanym na świecie terapeutyczno-badawczym programem dedykowanym CCSVI." Skąd to twierdzenie, na jakiej postawie?

Na stronie: https://ccsvi-clinic.com/pl/program-terapeutyczno-badawczy/opis-programu możemy przeczytać: "Przystępując do Programu pacjent bierze udział w projekcie badawczym w ramach badania klinicznego „Zaburzenia parametrów hemodynamicznych i biochemii tkanek mózgu u chorych ze stwardnieniem rozsianym współistniejącym z przewlekłą mózgowo-rdzeniową niewydolnością żylną. (CCSVI vs.SM). Badanie zostało zatwierdzone przez Komisję Bioetyczną przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu, Ośrodek Badawczo-Rozwojowy, 51-124 Wrocław ul Kamieńskiego 73A. Komisja bioetyczna sprawuje nadzór nad ochroną zdrowia, bezpieczeństwem i prawami pacjenta włączonego do badania." Jak wyżej wskazałem, we Wrocławiu istnieją jedynie dwie Komisje Bioetyczne, ale żadna nie działa przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym. Poniżej jest napisane: "Link: Protokół badania zaaprobowany został przez Komisję Bioetyczną." Oczywiście żaden link do żadnego protokołu badania nie działa.

Na stronie brkuje też wymienionego z nazwiska personelu medycznego. W ogóle brakuje nazwiska kogokolwiek z firmy. Dlaczego ta klinika nie jest dumą Tradera i nie podaje on tam sojego nazwiska? Dlaczego żaden lekarz nie zdecydował się, aby firmować swoim nazwiskiem tę klinikę?

Można wesprzeć klinikę na siepomaga.pl. Podany na tej stronie numer telefonu +48 531 541 532 jest zbieżny z tym, który widnieje na stronie internetowej kliniki oraz jako kontakt do reprezentanta, którym jest Cezary Głuch, czyli Trader21. Ciekawe, czy osoba wskazana jako Reprezentant osobiście odbiera telefony. Do tej pory wpłaty dokonaly dwie osoby, obie na kwotę 10 zł. Czy był o Trader21 i jego żona, do której również nawiążę za chwilę i czy obie wpłaty mają związek z niniejszym artykułem (jedna dokonana 3, a druga 4 dni temu)?

Ponadto na stronie internetowej nie uświadczymy numeru NIP, a nazwę pełną nazwę firmy, zarejestrowaną zresztą w Warszawie przy ulicy Wałbrzyskiej 11/252, nie we Wrocławiu, znajdziemy dopiero po kliknięciu w Informacje Prawne, natomiast wciąż brak numeru NIP.

Po wpisaniu adresu Warszawa Wałbrzyskiej 11/252 w Google, dostajemy informację o przynajmniej kilkudziesieciu firmach zarejestrowanych pod tym adresem, czyli można przypuszczać, że jest to typowe wirtualne biuro.

O samej CCSVI Clinic możemy dowiedzieć się więcej stąd: https://krs-pobierz.pl/ccsvi-clinic-i309616 W zarządzie jest Cezary Głuch, czyli Trader21, poza tym mamy Marcina Bojałkowskiego i wspólnika GINGERPROJECT OU.

Tutaj https://dobrzyksiegowi.pl/o-nas/ możemy dowiedzieć się, że Marcin Bojałkowski jest doradcą podatkowym i jakimś zupełym przypadkiem adres jego firmy pokrywa się z siedzibą CCSVI Clinic.

Dalej jest GINGERPROJECT OU. Więcej możemy się dowiedzieć tutaj: https://www.teatmik.ee/et/personlegal/11182441-GingerProject-O%C3%9C

Jest to estońska firma zarejestrowana w 2005 przez kogo? Oczywiście przez Cezarego Głucha, czyli Tradera21. Możemy się nawet dowiedzieć, że ma zaległości podatkowe na kwotę 81,03 EUR (czyli trochę mniej, niż 1 ETH w chwili pisania tego komentarza).

To sprawxmy jeszcze adres internetowy kliniki: https://who.is/whois/ccsvi-clinic.com
Otóż okazuje się, że domena należy do Ginger Project OÜ.

Interesująco wygląda też firma sunnybusiness.ee, której adres mailowy jest wymieniony jako kontakt do GINGERPROJECT OU. Zajmują się tłumaczeniami, księgowością, usługami IT, pomocą prawną i kilkoma jeszcze innymi ciekawymi rzeczami.

Teraz Fundacja Droga ku zdrowiu KRS: 0000657248, NIP: 8883128167 http://www.krs-online.com.pl/msig-5147-11884.html

Szybkie poszukiwanie i co się okazuje? Otóż fundację tworzą dwie osoby: Prezesem zarządu jest Anna Beata Głuch, a wiceprezesem Cezary Łukasz Głuch. Fundacja zarejestrowana została w 2016 r. Jest to jedyna znana mi fundacja, której nie zależy na zbieraniu funduszy, skoro nie ma nawet strony internetowej, gdzie informowałaby o swojej działalności. Nawet tutaj http://cop.wloclawek.pl/baza-organizacji/ nie można znaleźć jakichkolwiek informacji na jej temat, poza adresem i numerem KRS.

To poszukajmy jeszcze, co może mieścić się pod adresem Łanowa 7/40, Włocławek. Otrzymujemy taki wynik: https://aktualnyodpis.pl/companies/5ebaa89c-f467-49f7-a9e0-90f986d955ba-medianet-bis-cezary-gluch

Okazuje się, że Cezary Głuch 5 lipca 2018 r. rozpoczął działalność gospodarczą w Polsce. Zupełnie przypadkiem pod tym samym adresem, pod którym mieści się Fundacja Droga ku zdrowiu.

To jeszcze sprawdźmy na Google Maps adres Łanowa 7, Włocławek. Okazuje się, że to jest jedenastopiętrowy blok z wielkiej płyty.

Zatem czas na podsumowujące pytania, które wyrażają moje wątpliwości:
1. Dlaczego na stronie kliniki jest napisane "Komisję Bioetyczną przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu" skoro taka komisja nie istnieje?
To jest najważniejsze pytanie spośród wszystkich.
2. Dlaczego na stronie kliniki nie ma ani jednego lekarza, który chciałby podpisać się swoim nazwiskiem pod jej działalnością?
3. Dlaczego na stronie kliniki nigdzie nie ma nikogo wymienionego z nazwiska, nawet Tradera?
4. Dlaczego na stronie kliniki nie ma adresu NIP?
5. Dlaczego "Link: Protokół badania zaaprobowany został przez Komisję Bioetyczną" nie działa?
6. Dlaczego adres kliniki podany na stronie różni się od tego podanego KRS?
7. Dlaczego adres kliniki z KRS pokrywa się adresem biura doradztwa podatkowego?
8. Dlaczego wspólnikiem kliniki jest estońska firma GINGERPROJECT OU należąca do Cezarego Głucha, czyli Tradera21?
9. Dlaczego GINGERPROJECT OU ma zaległości podatkowe na kwotę 81,03 EUR?
10. Dlaczego Fundację Droga ku zdrowiu tworzą wyłącznie państwo Głuch?
11. Czy Fundacja złożyła sprawozdanie za 2017 r.?
12. Dlaczego siedziba fundacji i działalność gospodarcza Tradera mieszczą się pod tym samym adresem na ul. Łanowej 7/40 we Włocławku?
13. Dlaczego Trader21, specjalista od zarabiania kasy na giełdzie, człowiek sprzedający kursy inwestowania po 4.000 zł i zarządzający kapitałem od 500.000 zł wzwyż, chwalący się, że mieszka w Hiszpanii, gdzie wynamuje dom, podróżujący po świecie, super przedsiębiorca i niezwykle skuteczny biznesman, ma siedzibę w mieszkaniu w starym, jedenastopiętrowym postkomunistycznym bloku w maleńkim Włocławku?
14. I na koniec: kto, przy tych wszystkich wątpliwościach, miałby odwagę, aby zainwestować kasę w ten biznes?

To są pytania retoryczne, więc nie oczekuję odpowiedzi. W niniejszym komentarzu opisałem wyłącznie fakty, które każdy może samodzielnie potwierdzić klikając w wymienione linki. Zapraszam każdego, aby samodzielnie przestudiował temat, bo szybciutko może zostać usunięty przez administrację jako bardzo niewygodny. Proponuję też zrobić zrzut ekranu.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.