Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Polityka i gospodarka są bardzo mocno powiązane.Dlatego uważam że cena akcji BOSia nie powinna spadać. Opozycja miała by powód do ataku na rząd za marnotrawstwo i utopienie setek milionów złotych. Druga sprawa to właściciel BOSia. NFOŚiGW obraca OLBRZYMIMI pieniędzmi i w każdej chwili jest w stanie spowodować bardzo duże zyski BOSia. Trzecia sprawa jest taka że kurs często nie odzwierciedla wartości i potencjału danej spółki oraz że jest manipulowany przez graczy.A dopóki duży gracz tu nie wejdzie wszystko się będzie kisić. I ostatnia sprawa ,to co jest pisane na forum ma taki wpływ na kurs jak zorza polarna na miesiączkowanie pingwinów. Była już włodarzewska ,wiatraki ,przejęcie i coś tam jeszcze. Wykresy i luki startowe ,sygnały kupna i sprzedaży. Wpisy jakiś qbaków,kolorowych,xxx,Tomów itd a kurs robił i robi swoje a bez obrotów i tak nic tu nie będzie. Tak jak napisałem w drugim zdaniu- "cena nie powinna spadać "ale kiedy urośnie nie wiem. I powiem Wam tak- Gdybym był nieomylny, a za takich kilku z tego forum się uważa, to szkoda by mi było czasu na produkowanie postów tylko wydawał bym kasiorę zarobioną na giełdzie. I to by było na tyle