~STUDENT

nim oni sprzedaja o ie wogóle sprzedaja to kurs bedzie 10 groszy zeby uswiadomic o czym mówie ursus który produkuje traktory na swiecie i ma fabryki traktory itp itd ma 140 mln długu i lezy na łopatach jest niewypłacalny gino który jest malutki przy USR ma 51 mln długu kosmos byłem w sklepie ginno wieje wiatr zero ludzi buty po 600 zł te same ccc 200 zł wiecie juz czemu ccc kwitnie a gino umiera brak popytu brak zysku ten projekt nie ma szans to sie nie uda konkurencja zabila gino to zywy trup i ludzie z monari i f4 o tym wiedza dlatego czekaja a nie kupuja bo wiedza ze dostana za pare m-c za darmo i to całe ginno brda was kaarmic informacja o sprzedazy az wszystkiego nie puszcza potem komunikat ze sie nie udalo komornik blokada banków i koniec z wami i wasza kasa

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.