~kes

dds, no jasne ze nie ma problemow z kupnem, nie pamietam aby kiedykolwiek braklo akcji z prawej strony albo zeby ktokolwiek pisal ze ma problem z kupnem,
jesli chodzi o plynnosc to jest ona wprost proporcjonalna do takich spolek jak: alchemia, kompap, konsstali, ropczyce; odwrotnie proporcjonalna natomiast do spolek jak: play, pge, pgnig, cyfrplsat.
jednym zdaniem: poza umowionymi transakcjami ilosc akcji jaka jest "mielona"/dzien jest znikoma, mie ma ruchu.
jesli czytales faktycznie te komunikaty o ktorych piszesz to powinienes wiedziec do kogo te akcje szly oraz czy ten "ktos" nawet przypadkowo upuscil chociaz jedna akcje,
akcje ktore moga isc w rynek (chociaz nie sadze) to te ktore brane byly z wymiany obligacji w wykonaniu warrantow, ceny wymiany to 4, znakomita wiekszosc po 2,35 oraz reszta ktora do tej pory wymieniono to 1,92 - to tez mozna wyczytac z raportow.
akcje ktore napewno pojda w rynek to leszczy-warrantowiczow

"tylko dzis aby utrzymac kurs na zero trzeba by bylo wydac minium 0,5 mln a to na tak mala spolke to duzo 
nie mowiac juz o zamkniecu na solidnym wzroscie" - ty pewnie myslisz ze dzis poszlo w ulice?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.