~grajek

Trochę nie rozumiem tych komentarzy. Dane są jednoznacznie pozytywne. Zresztą największy wpływ na kurs miało wywalanie przez fundusz a nie słabe wyniki. Szacunki koło 40k jak w reko są w oczywisty sposób błędne. Jest prawie dwa razy tyle ile sądzili "analitycy". Do tego opinie się podniosły drastycznie i idą promocje, jest spora baza kupujących. Jakiekolwiek negatywne interpretacje to jakiś absurd. No ale jak ktoś nie ma akcji to teraz piszczy

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.