Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2018-10-24 o godz. 12:51 ~Kris napisał(a):
> Scenariusz scenariuszem, Zarząd oraz Prezes działa na szkodę Spółki oraz drobnych akcjonariuszy więc można ich pociągnąć do odpowiedzialności nawet z prywatnego majątku. Dość takiego traktowania! To że mają w dup... wszystkich to ich sprawa ale odpowiedzą za swoje cwaniactwo.
Alek się spalił i lepiej niech nic już nie pisze( jak dani i gordon), jeśli na poważnie ktoś chce zająć się problemem to podajcie kontakt jeśli ktoś ma czas i determinację aby zająć się problemem,przy odrobinie dobrej woli można coś zdziałać- przyłączę się do kosztów postępowania ale proszę aby zajął się tym problemem ktoś kto może poświęcić mu czas i ma większą wiedzę), takie zagrywki pana W... nie mogą zostać bez odzewu-Czekamy na bardziej zorientowanych , którzy mogą pokierować sprawą, tych, którzy się przyłączą pewnie nie zabraknie do wystarcząjącego minimum