~hazard

Produkt cały czas się rozwija. Ten rozwój jest dzięki kolejnym pilotażom. Tam dopiero spółka zdobywa wiedzę czego potrzeba ich potencjalnym klientom.
Chcemy aby spółka zdobyła kiedyś kontrakt warty grube miliony $. Przyjrzyjmy się jak to u nas wygląda, W takich przetargach trzeba zdobyć określoną liczbę punktów za funkcjonalności i posiadać udokumentowane doświadczenie. Tego się nie kupi i nie zdobędzie w rok czy dwa. Im większa skala tym wolniej się to wszystko dzieje.
Myślicie, że jak wszystko będzie wiadomo za kilka lat to kupicie sobie akcje jak zacznie rosnąć. Otóż nie. Jeśli tylko spółka będzie miała szanse na bycie światowym liderem to duży kapitał już to będzie wiedział. Przejście na GPW to również ułatwi - bo poważni inwestorzy nie tracą czas na NC.
Oczywiście mogą być kolejnymi bajopisarzami lub próbować wyrolować drobnym. Mogą. Ale szanse na zarobek 500-1000% uważam za podobne do straty 50%. Dla mnie warto zaryzykować.

PS. Co do tego bajopisania to wiemy, że to mocno naciągane. Poważni ludzie zaangażowni w spółce, patenty i wdrożenia nie da się poprostu naciągnąć. To musi być coś. Kolejnym plusem jest to że wiedzą jak niewielkie mają pojęcie jak budować i sprzedawać produkty i to że chcą się tego uczyć o odpowiednich osób.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.