Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Hmm ciekawa lektura. Podziwiam dokładność ale zgadzam się: śledzenie ludzi w gamedewie to bezcenne źródło informacji. Nie znam każdej z tych osób ale chyba wiem co najmniej o których dwóch mówisz bo spotkałem ich na targach kiedy zapowiedzieli Phantom Doctrin. Faktycznie są specjalistami z długim doświadczeniem w zupełnie różnych dziedzinach, których cfg będzie teraz bardzo potrzebować. Może jeden zostałby prezesem, drugi wice za pana Zawadzkiego a reszta członkowie zarządu?
W każdym razie prezes główny programista to wystarczająca strata. Cokolwiek się stanie jutro z kursem, tylko dwa pytania są ważne: czy się uda zatrzymać tych kluczowych pracowników i czy nowa gra nie przeszkodzi w zrobieniu w tym roku modingu do Phantom. Potem już tylko czekam na steam sale i patrzę, jak kurs leci, a niedowiarkowie płaczą drugi raz, tym razem że sprzedali.