~wykres

raport wiele wyjaśnił i, jak nie patrzeć, wiele rzeczy obnażył, które zniechęcają do waloru...

mnie można ignorować za irytujące wpisy, ale każdy może teraz ocenić, na ile miałem rację w swym racjonalnie sceptycznym dystansię wobec daty

jednak są tu aktualnie na forum 3 osoby (z całym szacunkiem dla innych), odnośnie których uważam, iż mają znacząco większą wiedzę ode mnie o spółce, którą obserwuję uważnie od kilku lat i od których się uczę lub partnersko wymieniam opinie - dlatego właśnie ich wpisy polecam specjalnej uwadze:
- kolega o nicku "nikt", który ma chyba tu najdłuższy staż (chyba niemal od debiutu)
- białoczerwony, który jak nikt zna powiązania daty z mci i resztą otoczenia imperium Tomka
- fox, który wyjątkowo dobrze zna fundamenty daty, zawiłości księgowe i strategię spółki w tym zakresie

a wszelkich naganiaczy od tłumów w saturnie i od pogody wpływającej na przychody można czytać, ale raczej jako forumowy folklor

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.