~Gallileo

To prawdopodobnie jedne z ostatnich w najbliższym czasie (a może ostatnie) wyniki, w których można się będzie zastanawiac czy są w porządku czy niekoniecznie, potem moim zdaniem czkają nas conajmniej dwa dobre lata. Jak byśmy się mieli zabawić w typowanie to po tym pierwszym półroczu tego roku obstawiam 30,1mln przychodu, 3,5mln zysku operacyjnego i od -1,5mln straty do 0,1mln zysku netto w zależnosci od tego ile spłacą zadluzenia i czy będą chcieli wyciagnąć wyniki na plus czy nie. Chyba ze naprawdę zaskoczą pozytywnie skoro kurs tak wyskoczył, ale nie sadzę. Nie widzę podstaw. Zobaczymy.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.