~mich

Zgadzam się kolego w pełni. Z tym, że przemielilo się na każdym poziomie, choć wbrew pozorom wcale nie najwięcej akcji na najniższych. Próbuje sobie czasem odwrócić ta tezę tzn. że ktoś podciąga żeby upchnąć, ale nie, bo gdy tylko pojawia się popyt jest od razu zbijany nawet dziś tak było. Brakuje mi tylko popytu, którego sternik nie mógłby zawrócić. Jednak spokojnie każdy kupujący dązy do podwyższenia wartości akcji po akumulacji.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.