Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
...wygląda dzisiaj rynek a to dopiero początek bessy. Docelowo spodziewam się, że indeksy spadną jeszcze o 35-50% w ciągu max kilku miesięcy. Na razie spokojnie przyglądam się z boku i przygotowuje powoli listę spółkę pod świąteczne zakupy.
Zbieram info o spółkach z solidnymi fundamentami i C/WK <0,5 i c/z max 4-5 z czasem będzie tego coraz więcej mam nadzieję :)
Sama data na szerokim rynku z każdym dniem robi się niestety coraz droższa i mało atrakcyjna.
Średni