~tratata

Premia dla Astro może być w nawiązanych kontaktach niszowych których Polsat raczej nie ma. Niestety to polsat na początku będzie miał kasę na największe turnieje.
Jeśli chodzi o spółki dywidendowe to nie wymaga to aż tak dużych pieniędzy. Pierwszego cover calla możesz zrobić np na Comcast, to kosztuje obecnie ok 3600 USD za jednego. Do zwykłego inwestowania w spółki dywidendowe nie potrzebujesz kupować pakietów po 100 akcji żeby wystawić covered calla. Możesz kupować po kilka akcji. Akcje większości spółek dywidendowych w USA znajdziesz w przedziale 20-200 USD. To jest wbrew pozorom dla każdego. Jak to Warren Buffet mówi, to jest bardzo proste, tylko mało kto chce być bogaty powoli

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.