~eo

w tekstach angielskich (wytłuszczonym drukiem zaznaczam tylko dwa), błędy lub niezręczności stylistyczne w notkach Trzech Panów z Parcel Technik.
Rafał Markiewicz nie zna języka angielskiego - kiepsko to wróży rozwojowi Spółki.

Pracownicy Parcel Technik SA

Dyrektor ds. operacji

O nas https://pl.linkedin.com/company/parcel-technik-sa?trk=ppro_cprof

Parcel Technik SA is hardware and software produced of automated storage systems. Main products are APMs (Automated Parcel Machines - devices deployed to distribute parces to receivers, the device replaces courier on the last mile and POS of messengers companies). Company produces / trades also other devices for automated storage like ADMs (automated deposit machines) to store cash for banks, Tellers saves and many more. Company role is to desing business processes, produce hardware, software, implement devices onground and manages of networks of such devices. Company customers are postal companies, logistic companies, messengers, banks and financial institutions. For networks of APMs company's customers are e-commerce, integrators, MLM companies and recycling companies. Company strenghts are strong R&D team, design team, business processes approach and experience in implementation and managing of network of machines. Company is listed on Warsaw Stock Exchange Alternative Market (code PTE) and also utylizes EU funds in developing networks of machines.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.