~zaxy

straszysz ludzi i naganiasz na zakupy,

w obronie własnych interesów działasz, nie ważne kto jest w jakiej sytuacji, każdy i tak myśli tylko o sobie, a kto twierdzi inaczej jest zwykłym oszustem lub ociemniałym człowiekiem

potrzebujesz aby inni kupowali, bo sam nie potrafisz sobie zapewnić komfortu psychicznego, osobiste lęki i frustracje próbujesz rozlać na wszystkich, a wszystko próbując przykryć banałem "wspólnego interesu"

a teraz proszę Cię bardzo wklej tekst, w którym wychwalam Buchajskiego za naukę,
w laniu wody, żeby wyglądało, że piszesz coś mądrego jesteś dobry, ale to jest na poziom piaskownicy dobre

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.