Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2018-08-07 o godz. 12:41 polonez_as-dur napisał(a):
czyli stchórzyłes j jak przyszło do konkretów nie dziwie sie nawet prechter czasem problemy z falami korektami i trendami głownymi a co dopiero leszcz z forum parkietu:))
Nie dajcie sie omamic naganiaczom ubierajacymi sie w piorka znawców. Nikt nie ma swietego graala na giełdzie i nie bedzie miał
To jedna z prognioz głownego specjalisty od fal z 2003
Robert Prechter jest analitykiem technicznym, który wydaje biuletyn inwestycyjny "The Elliott Wave Theorist". Swoje prognozy opiera na teorii fal Elliotta, uznawanej przez wielu inwestorów za mało wiarygodną i niezwykle subiektywną
Robert Prechter, wykorzystując teorię fal Elliotta, uważa, że DJIA z obecnego poziomu 8400 pkt. spadnie wiosną 2003 roku do 4000 pkt., a koniec bessy na amerykańskich rynkach akcji nastąpi dopiero wtedy, gdy średnia przemysłowa znajdzie się w przedziale między 500 a 1000 pkt...
http://www.parkiet.com/artykul/276953.html
co prawda dow nie spadł na 4000 ani tym bardziej na 1000 pkt a przez 15 lat urósł na 28000 ale co tam przecież eliotowcy sie nie mylą prawda, bo gdzieś tam 5 fal widzieli.... albo 3:)))