Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2018-08-02 o godz. 14:50 ~MARK napisał(a):
> Bolek, proszę nie mylić nicków, nigdy nikogo nie namawiałem na sprzedaż lub kupno akcji.
> Nigdy na tym forum nie odważyłem się napisać, że akcję będą kosztować 10 zł lub 20 gr.
> Tak przyznaję się, że nieraz pisałem posty w obronie firmy. Jak będę miał argumenty, dalej jej będę bronił.
> Na dzień dzisiejszy mam stratę ponad 60%. Jak wiesz nie samym Termo człowiek żyje, więc staram się odrabiać stratę na innych akcjach.
> Pozdrawiam serdecznie.
MARK wiem ty piszesz nick z duzej i ip inne to nie bylo do ciebie tylko do tego z malej litery,super ze odrabiasz gdzie inndziej oby nie tak jak na GETBACKU:)))