~aleks

Dnia 2018-07-30 o godz. 22:10 ~az napisał(a):
> UKS jest od tego źeby strzyc frajerów !!! Zarząd spólki giełdowej jest od tego aby wystrzyc sie NIE dać !!! Za to biorą cięźką kasę !! Jeźeli wystrzyc się jednak dali to są FRAJERAMI !!! Najgorsze jest jednak to źe przede wszystkim pogrąźyli wielu drobnych inwestorów którzy stracili kase ! na jak długo i jaką czas pokarze !!!! Moim zdaniem dobrze na spólce to juź było !!!!

Moim zdaniem coś takiego mogło się przytrafić każdemu zarządowi. I nie uważam, że UKS jest od tego, żeby niszczyć polskie spółki bo tutaj pieniądze zainwestowane mają polscy emeryci. To już nie PRL ani lata 90te.  A traci kase ten kto sprzedaje w dzisiejszych cenach. I nie chce nikogo obrażać ale właśnie uważam, że sprzedają frajerzy. Tutaj teraz trzeba być cierpliwym i czekać.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.