~kalip

Przepraszam za niesprecyzowanie mojego pytania. Otóż chodziło mi jak zrobić to technicznie żeby sprzedać jak jest wezwanie. Mam ich akcje jakieś 8 lat kupione po ok 3,4. Już mi się nie chce trzymać, zwłaszcza że można je było sprzedać po 3,27. Jeśli ogłoszą że skup ruszy np 1.10.2018 to tego dnia muszę wysłać zgłoszenie do systemu o chęci sprzedaży po cenie jaka jest ogłoszona w komunikacie o skupie? Czy może odbywa się to inaczej?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.