Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
No i co leszczyno szuszysz kopare, widać po wolumenie że wszystkie środki z miesiąca spływające i tu pytanie gdzie, bo nie wiem czy juz konto ma, zasilily zosranizowaną akcje nacjonalizacji irracjonalnego podmiotu rynku publicznego, zarządzaego co prawda przez zwolennika innej opcj, ale 6 rano jutro i wszystko będzie jasn, podda ssię bo już i tak nikt z rynku nie chce z nim gadać, a gadać lubi, coś tam wie, więc lepiej żeby nie poszedł gdzieś idziej i nie gadał czegos iinego. Koszty zarządu raczej nie spadna bo za taki strzał nalezy sie dodatkowa ochrona dwóch ciot typu gandalf. Plus dla spólki taki ze formalie odpaną koszy zarząądu realizowane w ramach usług obcych czyli conajmniej dwa gandalfy po 300 zł miesięcznie ( obliczenia zgodne z oczekiwaniami odbiorcy swiadczeń - model dwa piwa z co drugi dzień plus pó kilo ryżu raz na tydzięń bo gandalfy mają prowadzić politykę prorodzinna i mnożyć się jak ryż, im więcej przyglupów tego typu tym silniejsza rola partii w narodzie.