Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2018-07-01 o godz. 18:52 ~p224 napisał(a):
> Jednej rzeczy nie rozumiem.Sprzedają kolejną nieruchomość - w dobrej lokalizacji i tym samym w dobrej cenie - jak pisżą w najnowszym info " w celu spłaty zobowiązań". Ale póki co układ restrukturyzacyjny nie został zaakceptowany przez wierzycieli,tym samym nie ma akceptacji na redukcję długów zaproiponowaną przez Interbud. Komu i po co zatem spłacają długi zamiast czekać na akceptację układu???
>
Chyba ktoś tu czegoś nie doczytał? :-)) https://www.bankier.pl/wiadomosc/INTERBUD-LUBLIN-S-A-Wyrazenie-przez-Rade-Wierzycieli-zgody-na-zbycie-nieruchomosci-posiadanych-przez-Emitenta-7562332.html info stare ale aktualne ;-)) wystarczy?