Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Pracowałem na Wawelskiej przez jakiś czas dyrektorzy byli i ówcześni wpadali do mojej dyrekcji na imieniny... zresztą tam imieniny były bardzo popularne i obchodzili je u nas nawet szeregowi pracownicy... nfos, dglp, mos, i inne państwowe podmioty z siedzibą na wawelskiej jeszcze kilka lat temu to relikty minionej epoki. Nie wiem jak teraz... ale kto z kim przystaje takim się staje... czy boś to relikt minionej epoki odpowiedzieć musicie sobie sami. Ja bym ten bank połączył z innym państwowym molochem i zrobił departament ochrony środowiska... oszczędności na centrali oddziałach i kosztach pałacowych do tego dostęp do taniego kapitału. Bank przejmujący napewno by zyskał. Ale ktoś w fos czy dglp i w rządzie nie ma jaj żeby ten bank zlikwidować i będą w niego pompowac kasę w nieskończoność dopóty dopóki nie będzie kilku miliardów kapitalow własnych więcej niż obecnie... xD nie namawiam do kupna ani sprzedaży. Sam mam akcje tego badziewia i dużo umoczylem. Na szczęście mam ten komfort że akcje mogę trzymać kilka lat...