~Gienowefa

Hehe manipulancie. Z tych baniek ewentualnych, bo postępowanie trwa, zostało się do zapłaty podajże 2 mln, resztę US już się dopatrzył, że popełnił błąd, a co do pozostałej należności - zapewne też tak będzie. Bardzo sprytnie utworzyli rezerwę - właśnie po to żeby nie popłynąć ew. jak inne nieprzezorne firmy, które popłynęły na błędach fiskusa, dodajmy błędach, które po latach okazały się nieprawdą - ale firm już nie ma. ITM bardzo pięknie się zabezpieczyło. Ale ok cholerny oszuście - sprawdzam: https://www.bankier.pl/wiadomosc/INTERMA-TRADE-S-A-Informacja-o-otrzymaniu-przez-Emitenta-wyniku-kontroli-dotyczacej-podatku-VAT-za-okres-od-stycznia-do-wrzesnia-2011-r-7595343.html A tu masz bilans - spółka zdrowa jak dąb kłamco i manipulancie. Co? Nie dopakowałeś jeszcze do wora? :) https://www.biznesradar.pl/raporty-finansowe-bilans/ITM

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.