~obecalp

zysk z działalności operacyjnej w 2016 było 279 tysi w 2017 jest 34 zysk netto w 2016 było 243 tysie w 2017 jest 29 tysi ja się pytam jak spolka która niby taka super jest przez caly rok zarobila 29 tysi zwłaszcza ze w 2017 miała wpływy do kasy z tytułu objecia akcji na … 1.875.000 złociszy na lokacie już by zarobili więcej … jedyny plus ze w roku 2017 nie wyprowadzili gotówki z firmy w postaci usług obcych bo w 2016 usługi obce opiewaly na kwote 1.013.477 w 2017 "tylko" 105.509 ale za to w 2017 "spalili gotówki" na kwote 851.969 złociszy majac takie ujemne przepływy operacyjne czyli z wplywow z emisji na 1,87 mln został już tylko 1mln patrz usługi obce w 2016 hahahaha, wyprowadzone jeszcze ta wartość 949.000 szwajcarska firma betinv … czyli present24.ch Adres: Gewerbestrasse 5, 6330 Cham, Szwajcaria podpowiem ze szukac za salonem samochodowym Hondy hahaha Mieciu z warzywniaka na osiedlu ma większy dochod pozdrowienia dla akcjonariuszy ale jak wiekszosc na forum tutaj czuje wkrótce odpal sky is the limit :D 

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.