~mart

Nie, dlatego że tak mówi AT, niestety od lutego żadne info nie jest w stanie zmienić tego w którą stronę zmierza kurs, wyjście dołem z kanału spadkowego zwiastowało kolejne spadki i tak się dzieje. Cała nadzieja w raporcie rocznym jeśli ten nie ruszy kursem to już nie wiem co tu pomoże. Może właśnie jakieś porządne wsparcie-pierwsze jest jeśli się nie mylę ok 0.76
A może coś czego nikt się nie spodziewa wtedy kiedy nikt się nie będzie spodziewał. Pytanie tylko z jakiego poziomu będzie odbicie. Bo 100% z 1.20 to byłoby 2.4 ale już z 0.76 to będzie ledwie 1.5 czyli poziom z sierpnia 2017

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.