~INW

Jaki będzie wynik to zobaczymy
czy będą spadki też zobaczymy
!
link

Jedno jest pewne spadek na 80-90 gr spowodował by ulepszenie wskaźników a jeśli zysk będzie 200-300 tyś za 2 kwartał to wtedy przy tej cenie wskaźniki byłby bardzo korzystne teraz jest taka sytuacja

Jest 1 grupa ktora ma zysk chce częściowo sprzedać z myślą że odkupi niżej więcej akcji
jest druga grupa która czeka aż spadnie
Jest trzecia grupa ktora powoli kupuje jak pójdzie w górę będzie zadowolona jak spadnie to będzie mogła dobrać

Rynek nie wie w którą stronę isć mimo bardzo dobrych wyników

to jest tak jak z ceną w sklepie jak jest za niska to zaraz sie diszukuje że to coś nie dobre itd

Ja myślę że Fxinwestor trafnie oceniał sytuacje mimo że wielu się śmiało

On pokazywał to że jest szansa na dobre wyniki przy których obecny kurs na wtedy 50-60gr to było tanio teraz pewnie przez 2 miesiace tutaj sie oczyści rynek i bedzie można isć dlaej bo są ku temu podstawy

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.