Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Może wrócić ale dopiero po restrukturyzacji, a ta potrwa kilka lat. Jaki sens jest trzymać przez kilka lat akcje za przysłowiową złotówkę, jak możesz zarobić na innych spółkach.
Nie uplasowali emisji, nie mają załatwionego finansowania. Kto im udzieli kredytu. Na pewno mBank sam nie podejmie się takiego ryzyka. Co dalej - tego nikt nie wie.