~dred

Dnia 2018-05-09 o godz. 23:09 ~flcn napisał(a):
> Do dred
> > forum to nie jest miejsce wykładania zasad savoir vivre. Poza tym, jeżeli byłbyś tak spostrzegawczy jak wydajesz się być elokwentny to w tym wątku znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania.
> >
> > PS. Każdy kiedyś zaczynał więc jako nowemu i młodemu spekulantowi życzę dużych zysków.
> > Dobra rada, czasami warto spieniężyć akcje i odpocząć od rynku

ależ ja nie wykładam zasad dobrego wychowania - ja je stosuję i oczekuję tego od innych

czyżbym za wiele oczekiwał od ciebie w tym względzie?

nie udaję niczego ani nikogo i może nie jestem dość spostrzegawczy, więc za warrenem grzecznie poprosiłem cię o odpowiedź, bo tak jak on chciałem zweryfikować swą wiedzę o spółce z uwzględnieniem tego, o czym pisałeś, i nie rozumiem, czemu nie chcesz jej udzielić, a zamiast tego wciąż zachowujesz protekcjonalnie i nieuprzejmie

nie chcę oceniać twej spostrzegawczości, więc tylko spytam: czemu wymyślasz i wkładasz mi w usta coś, czego o sobie nie napisałem - bo czy gdzieś napisałem, że jestem nowym i młodym spekulantem?

a co do twej rady - nic nowego nie napisałeś, dla mnie to oczywista oczywistość i akurat jestem poza rynkiem, rozglądając się za ciekawymi okazjami

teraz w rewanżu ty przyjmij moją radę: szanuj innych, jeśli chcesz być szanowany...

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.