~Ble

Pewna to jest tylko śmierć a nie jakaś fuzja, i to nawet jak do niej dążą Sztuczkowski z obligatariuszami to może do niej nie dojść z różnych powodów, zwłaszcza że mogą być to powody polityczne oraz trefny kapitał w obligacjach.

Co do nie kupujących insajderów, to oni od lat kupują/konwertują warranty po 2,35 zł, z tego co pamiętam to skonwertowali na ok. 10 mln szt. akcji przy kursie ok. 1 zł, czyli sporą już kasę w to po cichu wtopili.
 
pies z kulawą nogą tego teraz nie chce, bo inicjatywa przekształceń tkwi w obligatariuszach a nie w giełdowym rynku, czyli potencjalnym nabywcy akcji, a więc jest bariera informacyjna, także Sztuczkowski milczy jak grób, bo jak w obligacjach tkwią Ukraińcy to zbyt wiele zbędnych słów mogłoby skrócić mu nawet żywot gdyby popsuł im interesy, dlatego Sztuczkowski ukrywa się tak ciągle za Zołą, aby jakiejś głupoty nie palnąć.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.