Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
...napisali przecież cyt :
"Spotkanie z pierwszymi potencjalnymi klientami zaowocowało ustnym porozumieniem o dostawie systemu kogeneracji biomasy o mocy ok. 50 kWe (identyczny z prezentowanym demonstratorem) do centrum ogrodniczego w Ottaviano (Włochy, w regionie Kampania, w prowincji Neapol).
Oficjalna umowa zostanie podpisana w ciągu kilku następnych tygodni (maksymalnie do końca marca 2018 r.) po oszacowaniu przez Termo2Power S.A. lokalnego kosztu robót budowlanych (w tym ziemnych) - fundament - obudowa systemu i koszt podłączenia do lokalnej energetycznej sieci zewnętrznej. Ustalona przez strony minimalna wartość kontraktu wyniesie równowartość 500 000,00 PLN.
Ten system będzie pierwszym zestawem dla centrum ogrodniczego. W zależności od ostatecznego dochodu operacyjnego Kontrahent zadecyduje o zamawianiu dodatkowych instalacji kogeneracyjnych na biomasę dla innych swoich 10 lokalizacji na terenie Włoch "
Spółka będzie informowała o kolejnych istotnych etapach związanych z raportowanym zagadnieniem.
...więc dlaczego nie ma informacji ???