~darad

w grudniu 2015 dokupiłem jeszcze przed ostatnią emisją po 4,60 - więcej było takich co uwieżżżyli w rekomendacje TRYGONA przed ostatnim dodrukiem. Od tamtej pory zakupy, przejęcie za przejęciem, drukowanie obligacji, nawet prawie-spółka z Japońcami a kurs z przerwami tylko jeden kierunek, wyższe przychody a mniejszy o pół ostatni zysk kwartalny..... wywaliłem na ostatniej "górce" po 2,30. Perspektywiczna branża - szukaj innych zalet, dobrych stron. Ja nie wiem czemu ale też tu zaglądam. powodzenia

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.