Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Teraz sami sobie odpowiedzcie jaki jest sens inwestować w takie śmieciowe spółki.
Tutaj machloje były widoczne już od początku ub.r. jak akcje zleciały z 7 na 4,5 zł Kurs był trzymany nisko żeby skupić i zdjąć z giełdy i po ptokach.
Drobnica jest potrzebna tylko jak trzeba spłacać długi , wtedy się robi emisje i mami świetlanymi perspektywami. Jak faktycznie nadchodzą lepsze czasy to już nikt nie chce się dzielić zyskami.
Macie tu przykładów aż nadto
FAM, KOMPUTRONIK, POLCOLORT, teraz macie AVIE. Dopóki się nie zmieni ustawy to tak będzie cały czas.