~ss

Zgodnie z oczekiwaniami, bez wystrzału.
Plusy natomiast są dwa;
- utrzymanie sprzedaży r/r przy jednoczesnym ścięciu kosztów które jest widoczne od 3q17 oznacza znaczną poprawę rentowności przy takim samym poziomie przychodów
- słabiutki dolar ma jeszcze większe pozytywne oddziaływanie niż punkt pierwszy

w takich warunkach ( jesli sie utrzymają) 1Q musi pokazać plus i na to czeka rynek, pod to te ostatnie ruchy.
3 i 4 Q 2018 utrzymując wyniki ( gdzie pojawił się plus) powinny wyciągnąć rok na plusie

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.