~dex

Pismo wygląda mniej więcej tak (trochę wyciąłem nieistotnych szczegółów) adresowane per akcjonariusz.

"Szanowni Państwo
Zarząd .. Polna S.A. informuje ze w dni 26.01.2018 zakończyła się procedura materializacji akcji spółki (......). Akcje zostały złożone do depozytu w Centralnym Domu Maklerskim Pekao S.A. Tym samym wszystkie czynności związane z akcjami, m.in:
1) odbiór Imiennych Zaświadczeń Depozytowych oraz ich duplikatów
2) blokada akcji i odebranie zaświadczeń, o których mowa w art 406 KH, uprawniających do uczestnictwa w WZA
3) zgłaszanie zmian związanych z aktualizacją danych
4) zgłaszanie zmian związanych z zawarciem umów cywilnoprawnych, dziedziczenia,
5) ustanawianie zabezpieczę na akcjach
będzie można dokonowyać w dowolnym POK Centralnego DOmu Maklerskiego Pekao S.A. ....
Informacje na temat obsługi można uzyskać pod numerami telefonów CMD Pekas S.A. (tu standardowe numery)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.