Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2018-01-30 o godz. 19:03 ~bbb napisał(a):
> myślę, że fundusze są dogadane co do ceny, przynajmniej te największe. 66 % wydaje się pewne, a jeśli tak to lepiej nie mieć akcji RBG gdy większosciowym będzie GS.
Jeżeli GS zwiększył cenę o 40 gr za akcję, to również może oznaczać, że jeszcze sporo ich mu brakuje. Fundusze też umieją liczyć a każdy z ich pracowników tez chciałby zarobić jak największą prowizję. A najlepiej zarabia się na takim, co jest zdecydowanym lub zdesperowanym na kupno czegoś co chciałby "mieć". Poza tym, akcje nie sprzedane GS nie przepadną :)