~ksi

ja bardzo kibicuje. Ale liczę, że wejdę niżej:)
Bardzo dużo po drodze było inwestorów w tę spółkę z tego co przejrzałem. Jak sama nazwa mówi... inwestor chce zwrotu. Im dawniej wchodzili tym taniej więc ktoś, kto kiedyś zainwestował (kilka lat temu) większa kasę, to ma zapewne te akcje po średniej max 10zł. Więc przy obecnym kursie ma zwrot prawie 500%.

Po prostu racjonalnie uważam, że takich inwestorów tam jest sporo i po kolei będą akceptować 400 i 300% i to oni zepchną kurs.

Nie spodziewam się, że wywalać będą osoby które wchodziły po ostatnim IPO, chociaż część pewnie zarobkiem 50% też się zadowoli.

Reasumując. Na pewno ta spółka będzie miała dobre wzrosty. Ale aby się wybić, trzeba ugiąć kolana do wyskoku, do czego widać że walor się przygotowuje patrząc na otwarcie 57 i systematyczny wysyp jednak.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.